🎶عرب سانگ 2

تحمیل کتاب صوتی نمی‌گذارم کسی اعصابم را به هم بریزد - روانشناسی و موفقیت - کامل mp3 mp4

date: September 27, 2023
کتاب صوتی نمی‌گذارم کسی اعصابم را به هم بریزد - روانشناسی و موفقیت - کامل

حقیقت این است که عصبانی شدن از دیگران و حرص خوردن از حرف‌ها و کارهای آنها تبدیل به بخشی جدایی‌ناپذیر از زندگی شده‌اند که هر روز اعصابمان را خرد می‌کنند و باعث می‌شوند بیشتر احساس خستگی و افسردگی داشته باشیم. میکروکتاب نمی‌گذارم کسی اعصابم را به هم بریزد یک راهنمای عملی ساده برای کسانی است که می‌خواهند روی خودشان کنترل داشته باشند و اعصاب خود را به هم نریزند. در واقع در این میکروکتاب می‌خوانید که اصلا عامل تمام این ناراحتی‌ها و عصبانیت‌ها درون خود ماست و می‌توانیم مانع همه آنها شویم. تمرین‌هایی که در این میکروکتاب آورده شده بسیار ساده هستند و همه می‌توانند آنها را اجرا کنند. این کتاب، بسیار موفق عمل کرده است و توانسته زندگی انسان‌های زیادی را تغییر دهد.

آلبرت الیس (Albert Ellis) روانشناس و روان‌درمانگر معروف و بنیانگذار نهاد آلبرت الیس در آمریکا بود. او در طول دوران حیاتش کتاب‌ها و مقالات زیادی نوشت و تحول اساسی در علم روانشناسی ایجاد کرد. او توانست روان‌درمانگری مدرن را متحول کند و عنوان دومین روان‌درمانگر تاثیرگذار تاریخ را از آن خود کرد. آلبرت الیس در سن ۹۳ سالگی از دنیا رفت، اما آثارش به زبان‌های زنده دنیا ترجمه شده‌اند و همچنان نجات‌بخش روان آسیب دیده انسان‌ها هستند.

با کانال جریان روشن هر روز یک کتاب روانشناسی و موفقیت

Tags: dokhtar ketab movafaghiat ketab soti pesar rabete ravanshenasi آلبرت الیس اعتماد اعتماد به نفس انسان انگیزشی خودشناسی دختر دکتر رابطه راز موفقیت روانشناسی روانشناسی رابطه موفقیت موفقیت در کسب و کار موفقیت شغلی هلاکویی پسر پول کتاب روانشناسی خودشناسی کتاب صوتی کتاب گویا کسب درآمد کنفرانس

×

Video player


Loading
Play video / تشغیل
تحميل mp3 صوت
تحميل mp4 فيديو

جديد البحث