🎶عرب سانگ 2

تحمیل رمان صوتی دو نیمه سیب | رمان ایرانی عاشقانه | قسمت بیست و دوم mp3 mp4

date: March 22, 2023
رمان صوتی دو نیمه سیب | رمان ایرانی عاشقانه | قسمت بیست و دوم

❌ رمان صوتی دو نیمه سیب | رمان ایرانی عاشقانه | اثر ناشناس ❌

اگه میخواین حال دلتون بهتر بشه ، همش از چشماتون کار نکشین ، یه کمی هم از گوشاتون کار بکشین . اینجا کلی کتاب داریم واسه خوندن. عاشقانه ، جنایی ، تاریخی ، احساسی و خانوادگی خلاصه هر چی که دوست داشته باشین . کافیه فقط بشینین و گوش کنین اونوقت حس و حال بهتری پیدا میکنین .

رمان زیبا و جذاب دو نیمه سیب یه رمان ایرانی عاشقانه اس اثر ناشناس .

خوشحال میشم با لایک و سابسکرایب از من حمایت کنین و با من همراه باشین ❤❤

---------------------------------------------------------------------

ندا و نیما خواهر و برادری هستن که به شدت به همدیگه علاقه دارن و از هم حمایت میکنن و خودشون هم نمیدونن این احساسات شدیدشون از کجا سرچشمه میگیره .
ندا که در انتخاب عشق اشتباه کرده به تنها برادرش نیما پناه میاره و از اون میخواد که کمکش کنه . نیما هم که رابطه شدید عاطفی با ندا داره براش سنگ تموم میزاره و برای اینکه دوباره برای خواهرش اتفاقی نیفته ، بیش از پیش بهش محبت میکنه . تا جایی که هر دو شون ناخواسته عاشق هم میشن .
نیما که تا الان عشق بی سرانجامش رو پنهان کرده بود با پی بردن به عشق ندا نسبت به خودش ، از نظر روحی داغون میشه تا جاییکه که ...

Tags: roman kadeh داستانهای صوتی داستانهای صوتی ایرانی و خارجی داستانهای صوتی تاریخی داستانهای صوتی جنایی داستانهای صوتی عاشقانه رمان ایرانی دو نیمه سیب رمان صوتی دو نیمه سیب رمان عاشقانه دو نیمه سیب رمان کده رمانهای صوتی رمانهای صوتی ایرانی و خارجی رمانهای صوتی تاریخی رمانهای صوتی جنایی رمانهای صوتی عاشقانه کتاب صوتی دو نیمه سیب کتاب عاشقانه دو نیمه سیب کتابهای صوتی کتابهای صوتی ایرانی و خارجی کتابهای صوتی تاریخی کتابهای صوتی جنایی کتابهای صوتی عاشقانه

×

Video player


Loading
Play video / تشغیل
تحميل mp3 صوت
تحميل mp4 فيديو

جديد البحث